RU

Тимошенко обстежують експерти в Харкові, можливо - за документами

25.06.2012, 14:44
Тимошенко обстежують експерти в Харкові, можливо - за документами - Фото
Засідання у справі ЄЕСУ пройшло без підсудної, хоча для Тимошенко в залі суду приготували скляний бокс з живими квітами, картинами і плазмою (фото byut.com.ua).
Суддя у справі екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації ЄЕСУ Костянтин Садовський задовольнив клопотання прокуратури та призначив проведення комісійної судово-медичної експертизи Тимошенко.

"В справі відсутні будь-які офіційні дані про стан здоров'я підсудної на даний час. Тому суд позбавлений права як розглянути справу протягом розумного строку, так і вирішити питання про зупинення провадження у справі", - наголошується в постанові суду, яку призводить Інтерфакс-Україна.

Проведення СМЕ доручено експертам Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Серед питань, на які вони повинні відповісти, такі: чи страждає екс-прем'єр будь-якими захворюваннями, якщо так, то чи є ці захворювання важкими і тривалими, чи перешкоджає її стан тому, щоб вона сприймала і розуміла інформацію, а також висловлювала свою думку, чи дозволяє її стан здоров'я брати участь у судовому засіданні, чи існують медичні протипоказання для цього.

Експертиза повинна бути проведена з обстеженням Тимошенко, в разі її відмови - за наявної медичної документації. У зв'язку із цим адміністрація Качанівської виконавчої колонії і ЦКБ № 4 повинні надати завірені копії медичних документів.

Київський районний суд Харкова також постановив відмовити захисту у клопотанні про зупинення провадження у справі на даний момент.

Нагадаємо, судове засідання щодо діяльності корпорації ЄЕСУ продовжиться 10 липня.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини