RU

Тимошенко обстежить 5 іноземних та 6 українських лікарів

14.02.2012, 10:39
Тимошенко обстежить 5 іноземних та 6 українських лікарів - Фото
Юлія Тимошенко
Державна пенітенціарна служба України, Міністерство охорони здоров'я і Міністерство закордонних справ своїм наказом затвердили склад медичної комісії за участю іноземних фахівців для обстеження колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Відповідно до наказу, до складу комісії включено п'ятеро іноземних лікарів і шестеро українських.

"До складу комісії включити шість українських фахівців, і до її роботи залучити за поданням МЗС України п'ять іноземних лікарів", - йдеться в указі, передає Інтерфакс-Україна.

Медкомісію виголосила перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко.

На даний момент члени комісії ще не прибули до Харкова, де в Качанівській виправній колонії перебуває Тимошенко, проте їх прибуття очікується найближчим часом.

Крім того, соратники екс-прем'єра запланували на вівторок проведення мітингу біля стін колонії.

Як повідомлялося, в понеділок у Генпрокуратурі повідомили, що для обстеження Тимошенко до України прибули німецькі та канадські фахівці.

"Днями до України прибули фахівці з Німеччини та Канади, які разом з українськими лікарями проведуть комісійне обстеження Тимошенко в Качанівській виправній колонії N54", - йдеться в повідомленні.

Обстеження Тимошенко повинні проводити канадські і німецькі медики різних спеціальностей (усього п'ятеро чоловік). Представники міжнародного комітету Червоного хреста в Україна поки не прибудуть, але вони не відмовилися від участі в медичному обстеженні екс-прем'єра.

Печерський суд Києва 11 жовтня 2011 засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році. Вона відбуває покарання в Качанівській колонії в Харкові.

Соратники та рідні Тимошенко неодноразово заявляли про погіршення стану її здоров'я. Екс-прем'єр неодноразово відмовлялася від обстеження фахівцями Міністерства охорони здоров'я.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини