RU

Тимошенко обшукували в кращих традиціях 1937-го року, - Власенко

17.09.2012, 15:56
Тимошенко обшукували в кращих традиціях 1937-го року, - Власенко - Фото
Сергій Власенко
Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) не мала права проводити обшук у палаті екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яка проходить курс лікування в ЦКБ N5 (Харків), стверджує захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

Він також заявляє, що ліки під час обшуку, який проходив в палаті екс-прем'єра в четвер, були вилучені не в Тимошенко, а у медперсоналу. "Відповідно до чинного законодавства адміністрація пенітенціарної системи має право проводити обшуки тільки на території колонії, тобто ніяких обшуків в медичних установах відповідно до чинного законодавства проводити не можна", - сказав С.Власенко журналістам у понеділок біля ЦКБ N5, де проходить курс лікування екс-прем'єр, передає Інтерфакс-Україна.

Він спростував заяву пенітенціарної служби про те, що в результаті обшуку у Тимошенко були вилучені невідомі ліки. "Ліки були вилучені у лікарів, медичного персоналу, тобто Юлія Тимошенко до цих ліків не має ніякого відношення ... Це не перший випадок, коли пенітенціарна служба поширює якусь нісенітницю з приводу ліків Юлії Тимошенко", - сказав Власенко.

"Обшук проходив у кращих традиціях 37-го року. Все було перевернуто. Нічого не було знайдено, тільки 2 дозиметри, які були передані Юлією Володимирівною безпосередньо в руки співробітникам пенітенціарної служби, незважаючи на те, що вони вказували, що вони знайшли це нібито в якихось схованках або десь ще ... Юлія Володимирівна сама віддала ці дозиметри ще перед початком шмону ... При цьому будь-яких інших предметів знайдено не було", - сказав Власенко.

Він підкреслив також, що дозиметри не входять до переліку заборонених предметів.

Як повідомлялося, 13 вересня, в четвер, Державна пенітенціарна служба повідомила, що в палаті харківської лікарні, де проходить курс реабілітації Тимошенко, виявлено схованку, замасковану під Кримінально-процесуальний кодекс України, в якому зберігаються заборонені технічні пристрої. Крім того, знайдені ліки невстановленого походження.

Адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк оприлюднив заяву екс-прем'єра про те, що дозиметри чотири рази фіксували перевищення допустимого рівня радіації, а також вимогу дозволити їй передати через захисників нові дозиметри.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини