RU

Тимошенко обіцяла Карпачовій хороше майбутнє, - начальник колонії

26.04.2012, 12:30
Тимошенко обіцяла Карпачовій хороше майбутнє, - начальник колонії - Фото
81e9201da097f0d247e53ea8c331eb70.jpg
"Коли прибув представник омбудсмена, я особисто супроводжував його в камеру Ю.Тимошенко. Там вона йому чітко сказала, коли той уже збирався йти:" У вас надалі все буде добре, я обіцяю, і передайте це Ніні Іванівні". Які тут можуть бути питання? Особисто в мене їх вже немає ", - цитує начальника Качанівської виправної колонії Івана Первушкіна прес-служба пенітенціарної служби.

За словами тюремного начальника, Юлія Тимошенко чомусь показує свої "нібито набиті нашими конвоїрами синці" тільки своїм соратникам, які говорять про неї добре.

"Вона вже другий раз відмовилася від судово-медичної експертизи. І це тому, що такий експерт може чітко пояснити як час виникнення синців, так і характер їх походження. Якщо вони там з'явилися вчора або позавчора, а не майже тиждень тому, то експерт це скаже. Ще раз підкреслюю, її ніхто не бив", - резюмував Первушкін.

Нагадаємо, за повідомленням ДПтС, 26 квітня Юлія Тимошенко знову (вже вдруге після передбачуваного побиття) відмовилася від огляду судмедексперта. 25 квітня омбудсмен Ніна Карпачова заявила, що її представник особисто встановив наявність у екс-прем'єр-міністра тілесних ушкоджень. Конвоювання Тимошенко з Качанівської колонії в лікарню Укрзалізниці 20 квітня може розцінюватися як тортури, сказала Карпачова.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини