RU

Тимошенко об'єдналася з Наливайченком

12.02.2016, 16:08
Тимошенко об'єдналася з Наливайченком - Фото
0e508554d4dd8953812efffe58aaf3a7.jpg
Лідер  Батьківщини і голова громадської організації Антикорупційний рух звернулися до представників громадських і політичних кіл із закликом "до єднання навколо антикризових заходів і прийняття нової, принципово іншої, сучасної європейської Конституції республіки Україна". Відповідну спільну заяву Юлія Тимошенко і Валентин Наливайченко озвучили в п'ятницю в Українському домі, передає Укрінформ.

"Ми сьогодні стаємо однією командою, і закликаємо всіх професійних правознавців, політиків, які не втратили честь, моральних авторитетів нації, відкласти в сторону всі колишні розбіжності і об'єднатися в Громадську національну асамблею добровільно для розробки нової Конституції України", - заявила лідер Батьківщини.

На думку Тимошенко, нова Конституція має закріпити повну незалежність судової гілки влади і закласти основу для реальних механізмів боротьби з корупцією.

"Ми також стоїмо на тому, щоб не допустити ніякого особливого регіону з ніяким особливим статусом. Всі регіони повинні отримати однакову свободу, фінансову незалежність, а й однакову підконтрольність центральним органам влади країни", - підкреслила вона.

Говорячи про об'єднання зусиль з Антикорупційним рухом Наливайченка, Тимошенко зазначила: "Об'єднання наших команд і наша спільна робота в політиці, в громадянському суспільстві необхідна, щоб повернути Україну на логічний шлях розвитку".

Зі свого боку, Наливайченко додав, що новостворена "загальна команда" буде відкрита для об'єднання з іншими громадськими структурами.

Тимошенко і Наливайченко мотивують необхідність створення "нової команди" бездіяльністю уряду в боротьбі з корупцією.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини