RU

Тимошенко не зніме свою кандидатуру на президентських виборах

10.04.2014, 15:57
Тимошенко не зніме свою кандидатуру на президентських виборах - Фото
Юлія Тимошенко(фото - ЕРА)
На мітингу в Хмільнику Вінницької області Юлія Тимошенко заявила, що за жодних обставин не зніме свою кандидатуру з президентських виборів. Про це повідомляє прес-служба партії Батьківщина.

Колишній прем'єр-міністр заявила, що бачить своєю метою усунення безправ'я рядових громадян, а це можливо лише після видалення впливу олігархів на владу. Вона також закликала зробити висновки з помилок Помаранчевої революції і не допустити до влади олігархічні клани.

На мітингу Тимошенко також стверджувала, що її двічі садили у в'язницю через боротьбу з олігархією. За її словами, олігархи і зараз "намагаються взяти під контроль всі фінансові потоки, всі ключові монополії, всі ключові пости отримати у свою власність". Вона вважає, що Михайло Добкін  не є кандидатом від олігархії на цих виборах, так як у нього немає шансів стати президентом і олігархи поставили на більш популярного кандидата.

"По суті, олігархія списала Януковича разом з його родиною в Ростов-на-Дону. Вони практично позбулися верхівки айсберга, але клани залишилися, і вони сьогодні вибирають собі можливість брати участь у виборах президента, мати свого кандидата і відновити свою владу в Україні", - зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, вчора керівник виборчого штабу Петра Порошенка на президентських виборах Віталій Ковальчук закликав Юлію Тимошенко зняти свою кандидатуру на виборах і підтримати Петра Порошенка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини