RU

Тимошенко не застрахована від інвалідності, - німецький лікар

18.09.2012, 14:31
Тимошенко не застрахована від інвалідності, - німецький лікар - Фото
3f386fed22f24e4e0c01ae8dd4bc7f39.jpg
Німецький лікар екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Лутц Хармс, який повернувся до своєї пацієнтці в Харків 17 вересня, не може виключити можливість отримання нею інвалідності.

"Я не можу сказати, що ми можемо повністю виключити цю ймовірність. З одного боку, ми достатньо позитивно можемо оцінювати розвиток усіх подій. І ми сподіваємося, що ми зможемо уникнути інвалідності", - сказав Хармс на брифінгу в Харкові. Він додав, що саме надія уникнути інвалідності Тимошенко послужила головною причиною рішення про продовження терміну реабілітації лідера Батьківщини в умовах стаціонару лікарні Укрзалізниці, передає УНІАН.

Також лікар відзначив позитивні зрушення в стані Тимошенко. "Ці поліпшення дуже радують нас. Рухливість пацієнтки поступово збільшується. Болі вже набагато слабше і не настільки інтенсивні. Але, природно, що якщо пацієнтка, у якої такий хронічний больовий синдром, постійно піддається стресу ззовні, це також не дуже добре", - підкреслив Хармс.

Нагадаємо, 18 вересня перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко оголосила, що Юлія Тимошенко залишиться під стаціонарним наглядом медкомісії як мінімум на місяць довше, ніж передбачалося. Опозиціонерка відбувала покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові з грудня 2011 року, в травні 2012-го її перевели в Центральну клінічну лікарню Укрзалізниці № 5. Тактику лікування ув'язненої визначають німецькі лікарі.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини