RU

Тимошенко не впізнала Власенка через заспокійливе, - лікар

18.01.2013, 16:46
Тимошенко не впізнала Власенка через заспокійливе, - лікар - Фото
Сергій Власенко та Юлія Тимошенко на судовому засіданні, літо 2011 року
Головний лікар центральної клінічної лікарні Харкова Михайло Афанасьєв спростовує заяву захисника екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Сергія Власенка про критичний стан здоров'я його підзахисної.

"Все зовсім не так. Не розумію, чому захисник зробив таку заяву. Пацієнтка прийняла заспокійливе, таке, як приймала раніше. Ясна річ, що препарат викликає сонливість, і адвокату це чудово відомо. І про прийом препарату ми йому також повідомили. Вона користується цим засобом вже не перший раз", - розповів головний лікар, передає Інтерфакс-Україна

Афанасьєв підкреслив, що екс-прем'єр після сну відчуває себе нормально, "прийняла душ, якихось додаткових скарг не озвучує".

За його словами, сплеск неправдивої інформації і маніпуляція фактами, швидше за все, пов'язаний з політичними цілями, які переслідують соратники пацієнтки.

"Сьогодні було приведено у виконання рішення суду з приводу незаконного знаходження народних депутатів на території лікарні. Не виключено, що політичний ажіотаж у пресі пов'язаний саме із цим", - вважає головний лікар.

Він також розповів журналістам біля лікарні, що у зв'язку з тим, що відбувається останнім часом у Ю.Тимошенко було стомлення і "епізод посилення болю в спині". "Ми дали знеболююче і легке заспокійливе. Препарат викликав сон, на наш погляд, попередня втома і препарат дали сон. Це був змішаний фізіологічний і медикаментозний ефект", - пояснив лікар.

Афанасьєв сказав, що розуміє занепокоєння Власенка, але зараз стан здоров'я Тимошенко покращився. "Я з нею розмовляв годину тому, вона була в положенні сидячи і повернулася до свого звичайного способу життя", - зазначив він.

Коментуючи інформацію народного депутата Олександры Кужель про те, що у Тимошенко температура 35,4, головлікар сказав, що це пов'язано з похибкою у вимірі, які дають електронні термометри.

"Електронні термометри дають певну похибку в бік більш низької температури. Ми проводили паралельні виміри ртутними і електронними термометрами. Ртутний термометр дає великі свідчення", - сказав він, додавши, що за час перебування в лікарні у Тимошенко не спостерігалося різких стрибків температури.

Раніше в п'ятницю Власенко заявив, що стан здоров'я Тимошенко різко погіршився. "Вона в душовій кімнаті. Коли я туди зайшов, я думав, що вона померла, вона дві хвилини не впізнавала мене і не реагувала на мене", - сказав він журналістам.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини