RU

Тимошенко не відповіла, у кого орендує будинок у Конча-Заспі

27.03.2014, 16:31
Тимошенко не відповіла, у кого орендує будинок у Конча-Заспі - Фото
Юлія Тимошенко у своєму будинку з активістами (фото - facebook.com/bezparkaniv)
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко стверджує, що живе досить скромно, в орендованому будинку площею 300 квадратних метрів в Конча-Заспі. Про це вона розповіла сьогодні на прес-конференції в Києві.

На запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, за яку суму і в кого вона знімає будинок, а також, в яку суму оцінює вартість інтер'єру, Тимошенко не відповіла. Тимошенко зазначила, що у неї в гостях нещодавно була громадська організація "Без парканів". "Я завела їх, запросила, показала повністю всі своє житло. Це в цілому 300 квадратних метрів... Ви можете зайти на сайт і подивитися там не тільки інформацію, але ще і візуальні образи. Я живу скромно і продовжу точно так же жити після того, як, дасть Господь, стану президентом", - сказала вона.

На повторне запитання кореспондента, у кого і за скільки вона знімає будинок, Тимошенко відповіла: "Всі ви можете побачити на сайті".

Разом з тим, у організації "Без парканів" немає власного сайту, є тільки акаунти в соціальних мережах ВКонтакте і Facebook. За підсумками візиту до Тимошенко організація виклала на цих акаунтах фотографії з дому екс-прем'єра, але ніякої фінансової інформації там немає.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини