RU

Тимошенко не відмовлялася здавати кров, - захист

07.06.2012, 16:34
Тимошенко не відмовлялася здавати кров, - захист - Фото
Фото: EPA
"Юлія Володимирівна звернулася з вимогою провести аналіз її крові фахівцями клініки "Шаріте". Ще десять днів тому відповідну заяву було направлено керівництву лікарні Укрзалізниці, де вона зараз перебуває", - цитує адвоката Сергія Власенка прес-служба  Батьківщини.

"Згідно із законодавством, кожна людина, яка опинилася в неволі, має право обирати лікарів, які їх будуть лікувати, і лікарні, в яких будуть робитися обстеження та аналізи. Це право кожного громадянина України, в тому числі і тих, хто перебуває в неволі. Ніхто не може позбавити людей цього права", - зазначив Власенко.

Він спростував заяву головного лікаря ЦКБ №5 Михайла Афанасьєва про те, що Юлія Тимошенко відмовилася здавати аналіз крові німецькому лікарю. "Є спроба Юлії Тимошенко зробити аналіз крові, є заява німецьких лікарів про готовність це зробити. Як завжди не вистачає одного - політичної волі влади Януковича. Режиму байдуже, в якому стані знаходиться незаконно засуджена Юлія Тимошенко, влада лише робить вигляд, який хвилюється через це питання і з різних анонімних джерел поширює брехливі заяви про те, що Юлія Тимошенко нібито відмовляється здавати кров", - зазначив депутат.

Нагадаємо, раніше головний лікар Центральної клінічної лікарні №5 Укрзалізниці Афанасьєв заявив, що Тимошенко відмовилася здавати аналіз крові німецькому лікарю й продовжує відмовлятися від будь-яких біохімічних аналізів.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини