RU

Тимошенко не відмовлялася від іноземних лікарів, - Власенко

14.02.2012, 15:22
Тимошенко не відмовлялася від іноземних лікарів, - Власенко - Фото
Сергій Власенко
Керівник медичної комісії від МОЗ Раїса Моісеєнко поширює неправдиву інформацію про те, що Юлія Тимошенко нібито відмовилася від обстеження лікарями міжнародної комісії.

Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що в разі зриву обстеження Тимошенко міжнародними лікарями, відповідальність за це буде нести влада, а також ті, хто, на замовлення Банкової, поширюють неправдиву інформацію, повідомляє прес-служба Батьківщини.

Власенко зазначив, що "Юлія Тимошенко, як вона заявляла раніше, готова до обстеження лікарями міжнародної комісії, - вона проти лікарів від МОЗ, які є залежними від влади".

"Інформацію про те, що Тимошенко нібито відмовляється від обстеження міжнародними лікарями вона вважає абсурдною й такою, що не відповідає дійсності", - підкреслив він.

Власенко нагадав, що Тимошенко сама наполягала, щоб її обстежили зарубіжні лікарі. За його словами, "Тимошенко і зараз наполягає на обстеженні її зарубіжними лікарями, що може статися в присутності представника медичної частини пенітенціарної служби, як це і передбачено законом".

"Відповідальність за можливий зрив місії міжнародної медичної комісії з обстеження здоров'я Юлії Тимошенко повністю покладається на діючу українську владу і тих, хто прислужуючи режиму, поширює неправдиву та недостовірну інформацію", - зазначив захисник.

Власенко також звернув увагу на те, що Раїса Моісеєнко сьогодні неодноразово заявляла, що якщо Тимошенко відмовиться від обстеження українськими лікарями, призначеними Міністерством охорони здоров'я, то ці лікарі не будуть брати участь в обстеженні й це не вплине на результати роботи комісії.

Нагадаємо, раніше прес-служба Державної пенітенціарної служби України заявила, що Тимошенко відмовилася від обстеження комісії, до якої входять іноземні та українські лікарі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини