RU

Тимошенко не прийде в суд через партійну нараду, - ДПтС

12.04.2013, 02:13
Тимошенко не прийде в суд через партійну нараду, - ДПтС - Фото
Фото: EPA

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко в черговий раз відмовилася від участі в судовому засіданні по справі ЄЕСУ в Харкові, але наполягає на побаченні зі своїми соратниками - лідером Батьківщини Арсенієм Яценюком, його заступником Олександром Турчиновим і нещодавно звільненим екс-главою МВС Юрієм Луценком. Про це йдеться в її заявах від 11 квітня на ім'я керівництва Качанівської колонії, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби.

У відомстві заявили, що в одній зі своїх заяв Тимошенко відмовилася їхати в Київський районний суд Харкова на засідання, заплановане на 12 квітня, тому що "не має бажання заподіювати шкоду своєму здоров'ю".

У той же час, в іншій заяві вона вимагає від пенітенціарної служби забезпечити її побачення з Яценюком, Луценком і Турчиновим в п'ятницю в 10:00.

У ГПтС також підкреслили, що "жоден із запрошених засудженої до себе на зустріч до керівництва пенітенціарної служби із запитами на побачення з Тимошенко письмово не звертався".

Разом з тим, Турчинов в Twitter наісал: "Завтра їду в Харків. Сподіваюся побачитися з Юлею, якщо з АП не спустять вказівку заборонити нашу зустріч".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини