RU

Тимошенко не потрібне стаціонарне лікування, - Пшонка

17.02.2012, 12:15
Тимошенко не потрібне стаціонарне лікування, - Пшонка - Фото
Віктор Пшонка
Згідно з результатами обстеження колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко зарубіжними лікарями, вона не потребує ні стаціонарного лікування, ні оперативного втручання. Про це заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка.

"Ніякого стаціонарного лікування, тим більше оперативного втручання, не потрібно. Це - висновки зарубіжних фахівців, які обстежили Тимошенко", - заявив він журналістам у Дніпропетровську в п'ятницю, куди приїхав для участі у Всеукраїнському семінарі прокурорів областей, районів і районів у містах, передає Інтерфакс-Україна.

Пшонка також додав, що у Тимошенко є проблема з хребтом і підкреслив, що висновки зарубіжних лікарів та українських "практично збігаються".

При цьому він зазначив, що висновки лікарів є конфіденційними і вони передані Тимошенко особисто. Крім того, їй залишили й результати обстеження, і рекомендації щодо усунення її захворювання.

Генпрокурор також відзначив, що Тимошенко не здавала кров, хоча лікарі комісії пропонували їй зробити це.

Він також зауважив, що і ГПУ, і Державна пенітенціарна служба були готові надати Тимошенко можливість обстежитися в будь-якому державному чи приватному медичному закладі Харкова, якби це було необхідно. Проте лікарям це не знадобилося, і вони обстежили її на місці, у Качанівській колонії.

За словами Пшонки, Генпрокуратура і пенітенціарна служба "активно сприяли" обстеженню Тимошенко німецькими канадськими та українськими лікарями.

Як повідомлялося, 14-15 лютого комісія з німецьких, канадських та українських фахівців обстежувала Тимошенко в Качанівській виправній колонії.

Член медичної комісії, керівник відділення Інституту нейрохірургії ім.Ромоданова Євген Педаченко заявив у Харкові, що стан здоров'я Тимошенко не вимагає оперативного втручання.

У свою чергу, захисник Тимошенко Сергій Власенко стверджує, що незалежні іноземні лікарі констатували важкий стан здоров'я екс-прем'єра.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини