RU

Тимошенко не можна звинуватити за свідченнями свідків, - Портнов

16.03.2013, 02:11
Тимошенко не можна звинуватити за свідченнями свідків, - Портнов - Фото
Андрій Портнов

В ефірі телеканалу Інтер Савік Шустер нагадав заяву Сергія Власенка про те, що стаття 97 КПК написана спеціально під справу про вбивство Євгена Щербаня, в якому звинувачують Юлію Тимошенко. Радник президента Андрій Портнов відмовився коментувати дану справу, однак підкреслив, що свідчення зі слів третіх осіб можуть бути доказом у справі лише за наявності інших доказів.

"Згідно з новим КПК показання з слів третіх осіб не можуть бути самостійним доказом у кримінальній справі ... Тільки за умови, що є інші конкретні докази, показання з слів третіх осіб можуть досліджуватися судом, але не можуть бути покладені в основу будь-якого звинувачення", - заявив він.

При цьому Портнов порадив опонентам читати не тільки початок статті КПК, але і наступні 3-4 абзаци.

Нагадаємо, у справі про вбивство Щербаня два свідки Ігор Мар'їнков і Сергій Зайцев давали свідчення зі слів третіх осіб, в тому числі померлих. Обидва стверджували, що Тимошенко сплатила за роботу кілерів, які вбили Щербаня.

Щербань був розстріляний в донецькому аеропорту 3 листопада 1996 разом з дружиною і двома членами екіпажу лайнера. У цьому вбивстві, а також у ліквідації компаньйона Щербаня Брагіна (підірваний на стадіоні "Шахтар" у 1995-му), звинуватили банду Кушніра. З кілерів вижив тільки один - Вадим Болотських. Він засуджений до довічного позбавлення волі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини