RU

Тимошенко не хоче зустрічатися з дочкою, - ДПтС

21.01.2013, 16:31
Тимошенко не хоче зустрічатися з дочкою, - ДПтС - Фото
9b59fe233e844b8c130e35d6fa670e48.jpg
Державна пенітенціарна служба України спростовує поширену Євгенією Тимошенко інформацію про те, що Юлію Тимошенко нібито примушують прибути на побачення зі своєю дочкою і захисником.

"З метою надання роз'яснень з цього питання ДПтС повідомляє, що сьогодні Є.Тімошенко прибула в ЦКБ Укрзалізниці для зустрічі зі своєї підзахисною. Будь-яких перешкод для проведення цієї зустрічі з боку співробітників Качанівської виправної колонії (№ 54) не чиниться й  чинилося. Однак, засуджена Ю.Тимошенко заявила, що вона відмовляється пройти в кімнату, де завжди проходять її зустрічі з адвокатами і проходило короткострокове побачення з народним депутатом, для зустрічі з дочкою. Тобто захисник засудженої Ю.Тимошенко поки змушена чекати, поки до неї вийде її підзахисна", - йдеться в повідомленні ДПтС.

У ДПтС підкреслили, що зі свого боку співробітники пенітенціарної відомства не мають повноважень або будь-яких юридичних підстав умовляти або змушувати засуджену до проведення побачень зі своїми захисниками.

Нагадаємо, дочка екс-прем'єр-міністра Євгенія Тимошенко написала звернення до президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Генпрокуратури, суддів, пенітенціарної служби та працівників Качанівської колонії, в якому просить не вбивати її мати.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини