RU

Тимошенко не будуть примусово привозити до суду, - ГПУ

24.04.2013, 12:08
Тимошенко не будуть примусово привозити до суду, - ГПУ - Фото
Юлія Тимошенко (фото: ЕРА)
Генеральна прокуратура України спростовує інформацію про те, що екс-прем'єра Юлию Тимошенко можуть примусово доставити в Київський суд Харкова на засідання у справі ЄЕСУ і заявляє, що слова генпрокурора Віктора Пшонки були неправильно витлумачені. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, відповідаючи на запитання журналістів під час брифінгу в Одесі, пояснив, що судовий розгляд справи Ю.Тимошенко по суті не може пройти без її особистої присутності в суді. Він також зазначив, що протягом року триває затягування судового розгляду через неявку Тимошенко до Київського районного суду м. Харкова. Генеральний прокурор зазначив, що чинним законодавством не передбачена процедура, яка дозволяла б через постійну відсутність підозрюваного в суді відмовитися від винесення судового рішення по суті справи. Тому Віктор Пшонка резюмував, що рано чи пізно судове рішення у справі все одно буде винесене. Яким буде це рішення - буде визначатися виключно судом ", - йдеться в повідомленні.

За інформацією генпрокуратури, поки і прокурори, і судді чекають рішення Тимошенко прибути до суду, але судовий розгляд справи по суті все одно рано чи пізно, але має розпочатися у присутності підсудного особи.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини