RU

Тимошенко написала листа Януковичу: повний текст

19.10.2012, 17:09
Тимошенко написала листа Януковичу: повний текст - Фото
Юлія Тимошенко
Колишній прем'єр-міністр України, ув'язнена Юлія Тимошенко звинуватила президента Віктора Януковича в тому, що в її палаті в лікарні за особистим розпорядженням Януковича були встановлені приховані відеокамери - в туалеті, душовій, процедурній, кімнаті для переговорів. Екс-прем'єр вимагає повернути її в колонію з тим, щоб продовжити лікування після виходу з в'язниці, коли за нею не будуть "підглядати в замкову скаважину. Про це вона написала у відкритому листі Януковичу, текст якого ЛІГАБізнесІнформ приводить повністю:

Віктор Федорович!

Вчора, в пересувній в'язниці, в яку ви перетворили моє лікувальну палату, я побачила по всіх каналах вашого телебачення відеозаписи мого тюремного побуту, знятого прихованими відеокамерами. Враховуючи крайню аморальність цього вашого вчинку, вирішила написати вам відкритого листа.

По-перше - я підтверджую справжність цих матеріалів на 90% їх обсягу. Особливо в тій частині, яка стосується моїх занять лікувальною фізкультурою з лікарем реабілітологом в кімнаті для медичних процедур.

По-друге - записи в процедурній кімнаті та інших приміщеннях зроблені прихованими камерами відеоспостереження, які встановлені за вашим особистим дорученням. Тепер факт наявності постійної прихованої відеозйомки є доведеним і це - ваш кримінальний злочин.

По-третє - значна частина медичних заходів, що проводяться в цій процедурній кімнаті, вимагає повного зняття одягу і приховані відеокамери це все фіксували і продовжують фіксувати в безперервному режимі весь період мого лікування. А це вже моральний злочин, який ви робите.

По-четверте - працівники колонії, які мене підтримують, після оприлюднення цих відеозаписів на каналах телебачення, передали мені точний план розташування всіх прихованих відеокамер, встановлених за вашим дорученням в приміщеннях, де я перебуваю. Суспільству, можливо, буде цікаво дізнатися, що три відеокамери встановлені в кімнаті для конфіденційних зустрічей із захисниками, дві приховані відеокамери - безпосередньо в душовій кабінці і по одній - над кожним із двох унітазів (вибачте за деталі). Камер прихованого відеоспостереження встановлено таку кількість, що від них неможливо ніде сховатися ні вдень, ні вночі.

І останнє - в спеціальній кімнаті в моїй тюремній палаті розміщені монітори цілодобового відеоспостереження за мною, здійснюване виключно чоловіками-офіцерами, які працюють в колонії, чоловіки-офіцери, які працюють у прокуратурі - це покривають, чоловіки-офіцери, які працюють в СБУ - це технічно забезпечують. Це робиться демонстративно, відверто, у мене на очах, очевидно, для додаткового психологічного тиску. На жаль, який президент, такі й офіцери, які його обслуговують.

Ці відеозаписи щодня передаються вам в електронній формі.

У зв'язку із цими обставинами в мене немає до вас жодних прохань чи пропозицій.

Просити вас припинити це неподобство? Так ви самі це організували. Попросити порушити кримінальні справи проти виконавців цієї брудної роботи? Так як ваш генеральний прокурор порушить проти Вас кримінальну справу? Ви - ідеолог, організатор і виконавець цього безпрецедентного за своєю гидотою дійства. Саме тому в мене до вас є тільки три питання, на які прошу вас відповісти публічно.

По-перше - що ви особисто хочете побачити на відеозаписах, зроблених прихованими відеокамерами в душі, в туалетах, у тюремній палаті, в кімнатах, де здійснюються медичні процедури з повним роздяганням?

Що ви робите із цими фільмами? Переглядаєте самі або у веселій компанії з друзями? Можливо, ви отримуєте від спостереження за політичним опонентом-жінкою в роздягненому вигляді додаткову впевненість в собі і своїх політичних можливостях? Можливо, ви насолоджуєтеся такою специфічною владою над своїм політичним опонентом і відчуваєте себе завдяки цьому сильніше і успішніше?

Якщо на всі ці питання ви самі собі відповіли позитивно, то це, Віктор Федорович, - діагноз і вам треба негайно анонімно лікуватися, це може перейти в хронічну стадію.

Друге питання, яке у мене є до вас. Коли по вашим каналах телебачення буде продовження цього цікавого для вас серіалу? Коли очікувати продовження відео вже в стилі "НЮ"? Можливо, ви думаєте, що демонстрацією цих матеріалів ви принижуєте мене? Ні. Ви принижуєте себе, відкриваєте Україні та світу свою справжню сутність. Кожен такий злив відеоматеріалів, записаних прихованими камерами про мій тюремний побут перетворює вас для всіх нормальних людей в ... Але краще вам не знати ...

І останнє третє питання.

Ви не хотіли б спробувати помістити під цілодобове публічне відеоспостереження з прямою трансляцією в інтернеті вашу дружину Людмилу чи свою матір, якщо вона ще жива? Покажіть по своїх каналах телебачення, як вони живуть, як сплять, роздягаються, приймають душ або справляють свої потреби. Якщо у вас є такі екзотичні фантазії таємно стежити за приватним життям жінок за типом шоу "За склом", почніть з жінок своєї родини. Можливо, тоді ви зрозумієте кордон між садизмом і моральністю, між ницістю і гідністю.

Враховуючи, що я добре розумію з ким маю справу і повністю розумію ваш психологічний портрет, я вас ні в чому не звинувачую і навіть прощаю. Ви такий, який є. І ніхто вас не зможе зробити іншим. Ніякий дарвінізм не зможе шакала перетворити в лева і навпаки.

В принципі у мене немає крім цих питань до вас ніяких прохань.

Прохання у мене є до всіх жінок України і світу, які мають честь, гідність і солідарність. Перед тим, як будете спілкуватися з Януковичем, просто згадайте, що він цілодобово спостерігає за тюремним побутом свого політичного опонента-жінки через приховані в туалетах відеокамери і не подавайте йому руки, бо потім її буде неможливо відмити.

Таке ж у мене прохання до чоловіків в Україні та за її межами, які люблять своїх матерів, дружин, дочок, сестер.

Не подавайте руки Януковичу, тому що цим ви принизите всіх жінок, які мають гідність, підтримайте Януковича в його брудних повсякденних розвагах.

А вам, Вікторе Федоровичу, я повідомляю, що відмовляюся від такого "лікування" під відеокамерами з трансляцією в інтернеті і на TV, яке більше схоже на перебування в катівнях ГУЛАГу. У таких умовах не лікують, а калічать.

Я вимагаю повернути мене в колонію в такому стані, як є. Лікуватися я буду на свободі, якщо ви не будете підглядати за мною в замкову скважину (щілину).

Сподіваюся на рішення Європейського суду з прав людини і на те, що українці, нарешті, зрозуміють, ким ви є і знесуть вас з президентського поста разом з мафією, яку ви очолюєте.

Без поваги до вас
Юлія Тимошенко
17.10.2012
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини