RU

Тимошенко написала лист Ходорковському (повний текст)

24.12.2013, 16:27
Тимошенко написала лист Ходорковському (повний текст) - Фото
Юлія Тимошенко (фото - tymoshenko.ua)
Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко написала листа колишньому главі компанії ЮКОС Михайлу Ходорковському, який днями вийшов на свободу після 10 років ув'язнення.

"Я вітаю набуття Михайлом Ходорковським волі. Для багатьох людей у ​​світі це знакова і довгоочікувана подія. Мені здається, що розумію деякі емоції, які він зараз відчуває. Політичні в'язні, як і люди, що пережили клінічну смерть, переживають по той бік реальності дуже схожі відчуття і повертаються звідти зміненими, з незрозумілими для багатьох відхиленнями від домінуючих у суспільстві цілей і норм", - йдеться в листі, текст якого наводить прес-служба Батьквіщіни.

"Я точно знаю, що у Михайла Ходорковського немає захвату знайденої фізичної свободи. Політичні в'язні, перебуваючи в неволі, за невідоми законами виробляють таку кількість внутрішньої свободи, що нею можна тричі заповнити світ. Не захоплення фізичною свободою його зараз переповнює,  а неземна любов до своєї сім'ї - з гірким присмаком провини перед нею. А ще - вдячність до тих, хто в нього вірив і за нього боровся всі ці довгі роки, яка швидко переплавляється в відповідальність перед ними", - наголошується в документі.

"А головне, і я в цьому твердо впевнена, що у Михайла Ходорковського з'явилося особливе натхнення спробувати зробити світ менш жорстоким і справедливішим для багатьох. Немає сумнівів, що він вже давно переріс банальну пристрасть колекціонування грошових знаків. І, як багато інших, я вірю, що звільнення Михайла Ходорковського подарувало світу сильного, інтелектуального, морального воїна, який хоч трохи, але зможе разом з іншими наблизити людство до любові та співчуття. Дорогий Михайло, будьте вільні і успішні на цьому шляху", - написала Тимошенко.

Нагадаємо, екс-глава ЮКОСа Михайло Ходорковський, який перебував у в'язниці з 2003 року, був помилуваний президентом РФ і вийшов з колонії в Карелії 20 грудня. Відразу після цього він полетів до Берліна.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини