RU

Тимошенко написала "лист диктатору": ГТС здавати не можна

26.12.2011, 16:35
Тимошенко написала
bccbce5528ea1dce531643102c3fbb6f.jpg
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає президента Віктора Януковича не здавати газотранспортну систему країни. Про це вона написала в "листі диктатору".

"Не додумайтеся віддати газотранспортну систему. Це наш останній стратегічний ресурс. Вас і приймають сьогодні в "Горках" (резиденція президента РФ, - ред.) тільки тому, що ця система до цих пір належить Україні. Після її втрати у вас не залишиться жодного аргументу ні на свою користь, ні для користі країни", - наголошує Тимошенко.

Екс-прем'єр нагадує: "Ви віддали Севастополь за дешевий газ, і де він? Зараз хочете здати ГТС... А що наступного року здавати будете, Віктор Федорович? "Хонку" свою (компанія Honka, яка займається облаштуванням резиденції президента в Межигір'ї , - ред.)?"

Крім того, Тимошенко назвала "глибоким промахом" політики Януковича згортання процесу об'єднання з Європейським Союзом. "Не парафувавши 19 грудня угоду (Угода про асоціацію, - ред.), ви відкинули країну назад на десятки років. Праця тисяч розумних і порядних людей через вас полетіла у смітник. Подумайте хоча б про свої інтереси, якщо вже не до інтересів держави. У вас ніколи не вийде грати на протиріччях між Європою і Росією, як ви сподівалися. Бо і там, і там вас добре знають і адекватно оцінюють", - пише Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини