RU

Тимошенко ніхто не буде лікувати насильно, - МОЗ

01.11.2012, 15:00
Тимошенко ніхто не буде лікувати насильно, - МОЗ - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)
До Юлії Тимошенко не будуть застосовуватися жодні насильницькі лікувальні процедури. Про це сьогодні на прес-конференції заявила заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Моісеєнко підкреслила, що всі питання медичного втручання чітко регламентовані законодавством. "У даному випадку немає жодної причини проводити якісь насильницькі дії. Вони проводитися не будуть", - запевнила вона.

Моісеєнко розповіла, що українські лікарі щодня пропонують свою допомогу, але Тимошенко щодня від неї відмовляється. "Законом жорстко передбачено: якщо пацієнтка не бажає її отримувати, ми не маємо права змусити. Ми сьогодні позбавлені можливості щось робити. Але не пропонувати як лікарі допомогу, тим більше що пацієнтка перебуває в лікарні, ми не можемо", - сказала вона .

Нагадаємо, раніше Тимошенко у відкритому листі на ім'я президента сама попросила повернути її з лікарні, де, за її словами, за нею ведеться постійне відеоспостереження (навіть в душі і туалеті), в колонію. Пр цієї ж причини Тимошенко припинила лікування в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці. "Те, що відбувається на дев'ятому поверсі ЦКБ N5 ні з людською мораллю, ні з медичною етикою, ні з чинним законодавством українським та міжнародним не має нічого спільного", - заявив її адвокат, народний депутат Сергій Власенко

Екс-прем'єр визнала, що оприлюднений в Інтернеті відеозапис її тюремного побуту на 90% є автентичним.

В інтернет  злили нове відео нібито з палати Тимошенко (відео)

Після виборів до Верховної Ради Тимошенко ще й оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікацій.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини