RU

Тимошенко, можливо, не зможе проголосувати 28 жовтня

19.10.2012, 16:33
Тимошенко, можливо, не зможе проголосувати 28 жовтня - Фото
b7800a0395deaee63e88f17ca7cbc974.jpg
Як говориться в тексті звернення ОВК 173 округу, в зв'язку з необхідністю лікування Тимошенко була переміщена в Центральну клінічну лікарню Укрзалізниці. "Однак у зв'язку з відсутністю у засудженої Тимошенко Ю.В. паспорта громадянина України та іншого документа, що посвідчує особу, а також через відсутність заяв від Тимошенко щодо бажаного місця голосування ОВК одномандатного виборчого округу N173 не може бути визначена дільниця для голосування Тимошенко Ю.В. " - говориться в заяві, пише Українська правда.

У той же час "відсутність заяви на адресу спеціальної виборчої дільниці у Качанівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (N54) про забезпечення виборцю голосування за місцем його перебування, також позбавить Юлію Володимирівну можливості реалізувати своє право голосу на цих виборах", - говориться в заяві голови ОВК округу N168.

Зараз ЦВК ще не розглядав звернення комісій.

Теоретично Тимошенко може подати заяву про голосування в колонії до 24 жовтня, або взагалі отримати це право голосувати за рішенням суду в день виборів.

Джерела видання не виключають, що у Тимошенко можуть використати цю ситуацію для скандалу, що лідера опозиції позбавляють не тільки пасивного (права балотуватися), а й активного права вибору. У коментарі виданню захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що за його інформацією Тимошенко подана на голосування в списках пацієнтів лікарні Укрзалізниці.

На зауваження, як вона там збирається голосувати без паспорта, захисник заявив, що дев'ятий поверх лікарні Укрзалізниці - "це фактично територія Качанівської колонії".

Однак один з відомих українських адвокатів у коментарі також пояснив, що "громадянська лікарня, де навіть лежить кілька ув'язнених, ніколи не буде зоною". "Тому в списки в лікарні Тимошенко внести можуть, але формально вона там проголосувати не зможе, тому що у неї немає паспорта", - заявив адвокат на правах анонімності.

Слід також зазначити, що колонія і лікарня знаходяться в різних округах.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини