RU

Тимошенко може брати участь в засіданнях суду, - судмедексперти

16.08.2012, 14:00
Тимошенко може брати участь в засіданнях суду, - судмедексперти - Фото
Юлія Тимошенко
Судово-медична експертиза підтверджує, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко може брати участь у судових засіданнях. Текст висновку судмедекспертів був зачитаний на сьогоднішньому засіданні у Вищому спеціалізованому суді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, так, головуючий суддя зазначив, що у зв'язку з тим, що сьогодні за клопотанням адвоката Олександра Плахотнюка витяги з експертизи були долучені до справи, суд вирішив зачитати їх на судовому засіданні.

У висновку сказано, що стосовно Тимошенко експертною комісією була проведена експертиза стану її здоров'я.

"Судово-медична експертна комісія дійшла висновків, що виявлені у Тимошенко хворобливі зміни є хронічними, нетяжкими і не загрожують життю. Загальний стан здоров'я Тимошенко слід вважати стабільно-задовільним, будь-які стани, що загрожують життю, не зафіксовані", - сказано у висновку.

Також там зазначено, що стан здоров'я Тимошенко не заважає їй сприймати письмову і усну інформацію, обмірковувати її і висловлювати свої думки.

"Судово-медична експертна комісія не бачить медичних протипоказань щодо спроможності Тимошенко брати участь у заходах за межами медичного закладу", - сказано у висновку.

Нагадаємо, сьогодні Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ вирішив розглядати касацію захисту Юлії Тимошенко на вирок у газовій справі без екс-прем'єр-міністра.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини