RU

Тимошенко може брати участь в засіданнях суду, - експертиза

23.07.2012, 13:46
Тимошенко може брати участь в засіданнях суду, - експертиза - Фото
Юлія Тимошенко (фото - lrp.lt)
Відповідно до висновку судово-медичної експертизи стану здоров'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко, проведеної за постановою Київського суду Харкова, загальний стан здоров'я Тимошенко слід вважати "стабільно задовільним". Висновок зачитав на засіданні у справі стосовно Тимошенко про зловживання корпорації Єдині енергетичні системи України понеділок суддя Костянтин Садовський.

З висновку випливає, що виявлені у Тимошенко "хворобливі зміни є хронічними, неважкими і не загрожують життю". "Загальний стан здоров'я Тимошенко слід вважати стабільно задовільним, будь-яких станів, що загрожують життю, за час перебування в стаціонарі не зафіксовано", - йдеться у висновку, зачитав суддя, передає Інтерфакс-Україна.

У висновку зазначається, що стан Тимошенко дозволяє їй сприймати письмову і усну мову, а також брати участь у заходах за межами лікарні.

"Комісія, грунтуючись на даних наявної медичної документації не бачить медичних протипоказань в тому, що стосується здатності Тимошенко брати участь у заходах за межами медичного закладу", - сказано у висновку.

Нагадаємо, раніше Київський суд Харкова під час засідання у справі ЄЕСУ 25 червня прийняла рішення про призначення судово-медичної експертизи стану здоров'я Тимошенко. Екс-прем'єр відмовилася від огляду. Експертиза проводилася шляхом вивчення експертами медичної документації Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини