RU

Тимошенко наполягає, що вона хоче до суду, але її не пускають

17.09.2013, 11:19
Тимошенко наполягає, що вона хоче до суду, але її не пускають - Фото
Юлія Тимошенко
Про це Юлія Тимошенко сказала в інтерв'ю Українській правді, коментуючи свою відсутність на судових засіданнях.

Вона заявила, що влада свідомо не дає їй можливості брати участь у судових засіданнях. Реальні процесуальні дії, на її думку, призупинені. "Мене не доставляють до суду, тому що будь-яке судове засідання для політв'язнів стає публічною політичною трибуною . Який сенс протизаконно позбавляти мене права на телефонні розмови, заклеювати непрозорою плівкою вікна, забороняти виходити на прогулянки, не дозволяти мені проводити короткострокові побачення  наглухо ізолювати від України та світу, якщо раз на місяць надавати мені можливість спілкуватися з пресою в суді?" - каже Тимошенко.

"Політтехнологи Віктора Федоровича обрали оптимальний режим моєї дискредитації: судові засідання оголошуються, мене туди не привозять, і під час їх проведення без моєї участі принижують моє ім'я" , - сказала Тимошенко, додавши, що " спочатку Янукович боявся мене тільки в політиці, а тепер вже боїться навіть у своїх судах" .

Вона підкреслила , що "жоден ув'язнений не може відмовитися від доставки до суду". "Якби це було можливо, у нас в країні не змогли б виносити вироки, не було б жодного засудженого. Всі були б у відмові" , - сказала вона.

Вона впевнена, що "як тільки Віктор Федорович вирішить, що пора виносити мені наступний вирок, ви в ту же мить побачите мене в суді - швидше за все, у закритому". Якщо буде його вказівка, вони мене доставлять до суду із застосуванням грубої фізичної сили без жодного коливання. Так, як це вже було зроблено при перевезенні мене з колонії в лікарню - з побоями, синяками і насильством. Сьогодні я в заручниках у піратів. У мене залишилася єдина свобода - свобода бути собою", - сказала Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини