RU

Тимошенко мають звільнити після 30 липня, - Власенко

17.07.2013, 13:14
Тимошенко мають звільнити після 30 липня, - Власенко - Фото
Сергій Власенко
Захист Юлії Тимошенко нагадує, що рішення Європейського суду з прав людини за першою скаргою набуде чинності 30 липня, після чого екс-прем'єр має бути звільнена. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко підкреслив, що це рішення набуде статусу остаточного, якщо жодна зі сторін не подасть апеляції. У разі апеляції рішення набуде чинності після її розгляду. Власенко звернув увагу на те, що, посилаючись на рішення ЄСПЛ від 30 квітня, низка європейських інститутів публічно звернулися до української влади з вимогою виконати це рішення - звільнити Тимошенко.

Він також нагадав, що в сенаті США зареєстрований проект резолюції, в якому американський сенат, спираючись на дане рішення ЄСПЛ, звертається до української влади із закликом негайно звільнити Тимошенко.

Власенко підкреслив, що по кожному рішенню ЄСПЛ приймаються не тільки загальні заходи реагування, такі як, наприклад, виправлення законодавства, а й індивідуальні. "Перше - це відновлення людини в тому статусі, який був до моменту порушення конвенції. До моменту порушення конвенції Юлія Тимошенко була на волі. Влада поширює зараз ряд ідеологічних, неправдивих штампів. Зокрема, вони кажуть: ми змінили КПК, і це означає, що ми виконали рішення суду... Це неправда. Я хочу звернути вашу увагу на те, що, відповідно до рішення Європейського суду від 30 квітня цього року, арешт Юлії Тимошенко був результатом суддівського свавілля. Чи не результатом поганого КПК, а цей арешт був здійснений всупереч старим КПК. Тобто, Кірєєв зробив суддівське свавілля, саме такий термін використав Європейський суд. І Європейський суд зазначив, що цей судове свавілля здійснювався з політичних мотивів. Тому єдиний вихід, коли це рішення стане остаточним, це звільнення Юлії Тимошенко", - сказав він.

Досьє на Юлію Тимошенко

Досьє на Сергія Власенка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини