RU

Тимошенко має подати прохання і відсидіти половину сроку,-Єфремов

07.10.2013, 16:37
Тимошенко має подати прохання і відсидіти половину сроку,-Єфремов - Фото
Олександр Єфремов
Щоб президент Віктор Янукович міг помилувати екс-прем'єра  Юлію Тимошенко, ув'язнена повинна подати відповідне прохання і відсидіти половину терміну - тобто, три з половиною роки. Про це сьогодні на брифінгу заявив народний депутат, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як повідомляє прес-служба ПР, Єфремов вважає, що на даний момент юридичних підстав для помилування Тимошенко немає. "Щоб підписати клопотання про помилування, у президента має бути відповідна юридична підстава. Повинно бути бажання підсудної отримати помилування", - зазначив він.

За його словами, є і юридичні перешкоди для звільнення. "Відповідно з юридичними нормами, вона повинна відбути в місцях ув'язнення половину терміну покарання", - пояснив Єфремов, додавши, що також необхідно вирішити питання з наявністю інших кримінальних справ і проблему матеріальної заборгованості перед державою.

Єфремов пояснив, що навіть згода Тимошенко на лікування за кордоном нічого не вирішує. " Юридично це забезпечити проблематично: у нас немає законодавства, яке дозволяє засудженим їздити лікуватися за кордон. Тобто необхідно вносити зміни до законодавства", - повідомив політик.

У той же час, підкреслив Єфремов, активності й особливого бажання від представників опозиції в питанні внесення необхідних змін до законодавства з цього питання не спостерігається.

Нагадаємо, у п'ятницю в Києві захисник екс-прем'єра Сергій Власенко повідомив, що Тимошенко прийняла пропозицію виїхати на лікування до Німеччини, яку їй озвучили члени наглядової місії: колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський та колишній президент Європарламенту Пет Кокс. Вони також звернулися до президента Віктора Януковича з проханням помилувати Юлію Тимошенко. Це повідомлення викликало цілий ряд заяв та відгуків. .

Читайте також: Виборче правосуддя: Янукович і Тимошенко зробили крок до ЄС
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини