RU

Тимошенко і Луценко розділилися в думках щодо єдиного кандидата

17.09.2013, 15:42
Тимошенко і Луценко розділилися в думках щодо єдиного кандидата - Фото
ff1e344be6db75b3a9d68e9ba7cecd55.jpg
Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко вважає, що в першому турі президентських виборів 2015 року єдиний кандидат від опозиції тільки нашкодить спільній перемозі. У той же час, на думку лідера руху Третя українська республіка Юрія Луценка, опозиція повинна вже в першому турі показати єдність і висунути одного кандидата.

На думку Луценка, троє опозиційних кандидатів могли б піти різними колонами, "але в цьому випадку вони однозначно програють" . "Сьогоднішня мінлива соціологія показує, що принаймні двоє отримають приблизно однаковий результат, який, з урахуванням задіяного владою адміністративного ресурсу, буде відставати від результату Януковича на 10-15 %", - сказав політик, повідомляє прес-служба його руху.

У той же час, на думку Тимошенко, про що вона сказала в інтерв'ю Українській правді, єдиним кандидатом від опозиції має стати той, хто отримає найбільше голосів у першому турі голосування. "Це чесно, прозоро, демократично. Це єдиний можливий всенародний праймеріз. Я противник висунення єдиного кандидата в президенти України від опозиції у першому турі виборів", - заявила Тимошенко.

Вона вважає, що єдиний кандидат у першому турі дозволить політтехнологам президента знову розділити країну на Схід і Захід - і виграти вибори.

Досьє на Юрія Луценка

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини