RU

Тимошенко: Кириченко взяв на себе важкий тягар лжесвідчення

19.04.2013, 17:26
Тимошенко: Кириченко взяв на себе важкий тягар лжесвідчення - Фото
Юлія Тимошенко
Так вважає ув'язнена колишній прем'єр Юлія Тимошенко, про що вона написала у своєму листі, коментуючи участь радника Павла Лазаренка Петра Кириченка в процесі у справі вбивства Євгена Щербаня.

"Лжесвідчення - це важкий тягар, який взяв на себе Петро Кириченко. Я заявляю, що жодного слова правди в його свідченнях немає. Але я його прощаю, бо не кожен може протистояти тиску авторитарної машини. Його змусили дати ці неправдиві свідчення, незаконно кинувши за грати його онкохвору дружину Ізабеллу Кириченко", - пише Тимошенко, яку цитує її прес-служба.

Екс-прем'єр стверджує, що 5 вересня 2011 року дружина Кириченка була незаконно арештована, а вже 18 листопада 2011 її чоловік "лжесвідчив проти мене". "Після цього його дружину відпустили до нього в США", - зазначила Тимошенко.

"Зараз я звертаюся до всіх чесних журналістів з проханням повідомити суспільству, що Ізабелла Кириченко 23 березня 2012 року публічно підтвердила, що її чоловік дав свідчення проти мене під тиском її незаконного утримання у в'язниці, газеті Kyiv Post, де заявила - "З перших хвилин мого затримання, слідчі в прокуратурі почали питати мене про мого чоловіка, оскільки він знає Лазаренка і Тимошенко. Вони говорили, що він повинен відповісти на 400 чи 600 питань"."Прокурори сказали, що мій чоловік не дурень і він приїде, щоб звільнити мене", - процитувала Тимошенко.

Один з прокурорів дійшов до того, що вимагав у суді продовження терміну її затримання, посилаючись на зв'язки чоловіка з Лазаренком, нагадала екс-прем'єр. "Це є прямим доказом фальшивості свідоцтв Петра Кириченка під тиском Генеральної прокуратури України", - переконана ув'язнена Тимошенко.

"Я ще раз заявляю, що я не маю ніякого відношення до трагічної загибелі Євгена Щербаня. Ця справа проти мене сфабрикована Януковичем, щоб усунути мене від участі у президентських виборах 2015 року", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні в суді по справі Щербаня повинен був відбудутися відео допит Петра Кириченка, який мав давати свідчення із США. Проте суд перенесли на понеділок.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини