Тимошенко: Кириченко взяв на себе важкий тягар лжесвідчення

Тимошенко: Кириченко взяв на себе важкий тягар лжесвідчення - Фото
Юлія Тимошенко
19.04.2013, 17:26

Екс-прем'єр нагадала, що у вересні 2011 року дружина Кириченка була арештована, а вже в листопаді 2011 року її чоловік давав свідчення проти Тимошенко

Так вважає ув'язнена колишній прем'єр Юлія Тимошенко, про що вона написала у своєму листі, коментуючи участь радника Павла Лазаренка Петра Кириченка в процесі у справі вбивства Євгена Щербаня.

"Лжесвідчення - це важкий тягар, який взяв на себе Петро Кириченко. Я заявляю, що жодного слова правди в його свідченнях немає. Але я його прощаю, бо не кожен може протистояти тиску авторитарної машини. Його змусили дати ці неправдиві свідчення, незаконно кинувши за грати його онкохвору дружину Ізабеллу Кириченко", - пише Тимошенко, яку цитує її прес-служба.

Екс-прем'єр стверджує, що 5 вересня 2011 року дружина Кириченка була незаконно арештована, а вже 18 листопада 2011 її чоловік "лжесвідчив проти мене". "Після цього його дружину відпустили до нього в США", - зазначила Тимошенко.

"Зараз я звертаюся до всіх чесних журналістів з проханням повідомити суспільству, що Ізабелла Кириченко 23 березня 2012 року публічно підтвердила, що її чоловік дав свідчення проти мене під тиском її незаконного утримання у в'язниці, газеті Kyiv Post, де заявила - "З перших хвилин мого затримання, слідчі в прокуратурі почали питати мене про мого чоловіка, оскільки він знає Лазаренка і Тимошенко. Вони говорили, що він повинен відповісти на 400 чи 600 питань"."Прокурори сказали, що мій чоловік не дурень і він приїде, щоб звільнити мене", - процитувала Тимошенко.

Один з прокурорів дійшов до того, що вимагав у суді продовження терміну її затримання, посилаючись на зв'язки чоловіка з Лазаренком, нагадала екс-прем'єр. "Це є прямим доказом фальшивості свідоцтв Петра Кириченка під тиском Генеральної прокуратури України", - переконана ув'язнена Тимошенко.

"Я ще раз заявляю, що я не маю ніякого відношення до трагічної загибелі Євгена Щербаня. Ця справа проти мене сфабрикована Януковичем, щоб усунути мене від участі у президентських виборах 2015 року", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні в суді по справі Щербаня повинен був відбудутися відео допит Петра Кириченка, який мав давати свідчення із США. Проте суд перенесли на понеділок.

Досьє на Юлію Тимошенко
Популярне