RU

Тимошенко хоче, щоб німецькі лікарі оцінили клініку Укрзалізниці

04.04.2012, 16:43
Тимошенко хоче, щоб німецькі лікарі оцінили клініку Укрзалізниці - Фото
Сергій Власенко з Юлією Тимошенко в Печерському суді Києва
Юлія Тимошенко та її захист наполягають на лікуванні не в німецькій, а в спеціалізованій клініці. Про це журналістам заявив захисник екс-прем'єра, народний депутат Сергій Власенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко підкреслив, що у висновку німецьких лікарів з лікування Тимошенко, в рішенні Європейського суду з прав людини і навіть у вирішенні генерального прокурора Віктора Пшонки зазначено, що їй необхідне лікування в спеціалізованому медичному закладі.

У той же час, зазначив він, Міністерство охорони здоров'я в даний час пропонує Тимошенко лікування в лікарні Укрзалізниці, яка не спеціалізується на захворюваннях хребта.

"Ні вона, ні її захисники не є фахівцями в галузі медицини. Тому ми звернулися до німецьких лікарів з проханням, щоб вони приїхали й з'ясували, чи може ця клініка забезпечити те лікування, яке вони призначили. Тобто, якщо буде встановлено, що ця клініка забезпечить - після висновків німецьких лікарів Юлія Володимирівна відразу буде готова почати лікування, але вона наполягає на тому, щоб це лікування здійснювали незалежні лікарі. Не можуть люди, які ще вчора давали дозвіл на проведення з нею слідчих дій, її лікувати, тому що йдеться про серйозні речі, пов'язані зі спиною. Йдеться про втручаннях в хребет. Як можна довірити людині, яка ще вчора казала, що ти здоровий, втручання в хребет? " - читає захисник.

Власенко також повідомив, що вже протягом місяця захист Юлії Тимошенко направляє заяви про те, щоб до неї допустили лікаря, якому вона довіряє - українського фахівця з проблем хребта Миколу Поліщука. "Нам говорять: це недоцільно, вас будуть лікувати гестапівці з пенітенціарної служби. Це абсурд", - сказав він.

Нагадаємо, раніше прес-служба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що лікування Тимошенко планується проводити у відділенні патології хребта та периферичної нервової системи центральної клінічної лікарні Укрзалізниці, матеріально-технічна база якої "повністю відповідає всім вимогам фахівців з Німеччини, погодженим також всіма фахівцями медкомісії МОЗ" .

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини