RU

Тимошенко хоче приїхати на суд до Києва

07.02.2013, 13:10
Тимошенко хоче приїхати на суд до Києва - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка відбуває покарання у Харкові, відмовляється брати участь у сьогоднішньому засіданні Київського апеляційного суду в режимі відеоконференції, і вимагає проводити допит свідка в її присутності. Заперечення ув'язненої, спрямоване до столичного суду, процитував журналістам у четвер депутат Сергій Сас.

"Заявляю про своє бажання брати особисту участь у допиті всіх так званих свідків, яких захоче допитати в судовому засіданні сторона звинувачення. Вимагаю повідомити про судове засідання в порядку і строки, передбачені чинним законодавством", - йдеться у запереченні.

"З урахуванням грубого порушення судом вимог чинного національного та міжнародного законодавства, а також мого права бути присутнім на допиті свідка, керуючись ч.2 ст. 232 КПК, заперечую проти здійснення досудового розслідування, в тому числі допиту свідка, під час якого буду знаходитися дистанційно" , - заявила ув'язнена.

За словами адвоката, Тимошенко була повідомлена про проведення слідчих дій з порушенням строків, передбачених Кримінально-процесуальним кодексом. Сас також зазначив, що захисту не відомо, якого саме свідка сьогодні планують допитати в суді.

"Незрозуміло, хто саме зі свідків буде допитаний в суді, тому захист не може якісно підготуватися до проведення цих слідчих дій. Все, що відбувається, - це театр абсурду, це катування щодо лідера опозиції", - сказав Сас, додавши, що екс -прем'єр продовжує акцію громадянської непокори.

На засіданні в середу в будівлі Київського апеляційного суду планувалося проведення слідчої дії - допиту свідка у справі Щербаня. У цій слідчій дії планувалася участь Тимошенко у режимі відеоконференції. Вчора Печерський райсуд Києва переніс проведення слідчих дій в режимі відеоконференції на прохання Тимошенко на 14:00 четверга, 7 лютого.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини