RU

Тимошенко хоче лікуватися в клініці в Берліні, - ДПСУ

13.03.2012, 15:02
Тимошенко хоче лікуватися в клініці в Берліні, - ДПСУ - Фото
04fb9e60d83e5c7fa16c6d90366083f4.jpg
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко наполягає на стаціонарному лікуванні в Німеччині. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України (ДПСУ).

"12 березня Юлія Тимошенко не погодилася на проведення медичного огляду, зокрема вимірювання температури тіла та артеріального тиску. Також вона категорично відмовилася від запропонованої німецькими та українськими лікарями програми подальшого консервативного та реабілітаційного лікування, наполягаючи на стаціонарному лікуванні за кордоном, а саме в центрі спортивної науки та спортивної медицини клініки Шаріте (Берлін) ", - йдеться в повідомленні ДПСУ.

У прес-службі відомства нагадали, що 7 березня на робочій зустрічі німецьких та українських лікарів були сформовані остаточні рекомендації щодо подальшого лікування Тимошенко. "Адміністрацією колонії створені необхідні умови для проведення всіх цих терапевтичних заходів", - підкреслюється в повідомленні.

Раніше захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що ДПСУ та влада спотворюють думку німецьких лікарів. За його словами, німецькі лікарі констатували, що лікувати Тимошенко в рамках в'язниці не можливо - їй необхідно стаціонарне лікування за межами в'язниці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини