RU

Тимошенко каже, що день народження в СІЗО - найкращий у її житті

29.11.2011, 11:30
Тимошенко каже, що день народження в СІЗО - найкращий у її житті - Фото
Фото: прес-служба БЮТ
Юлія Тимошенко стверджує, що день народження в Лук'янівському СІЗО був найкращим у її житті.

Як повідомляє офіційний сайт екс-прем'єра, Тимошенко наголосила: "Саме цей день народження для мене - найщасливіший".

"День народження, який... зі мною біля СІЗО відзначали тисячі людей, є найщасливішим, бо справжню повагу, підтримку, любов можна відчути не тоді, коли займаєш високу посаду і коли багато хто вітає з днем ​​народження не тебе, а твоє крісло, - а саме зараз, коли мужні й гідні люди прийшли до СІЗО подарувати мені квіти або заспівати пісню під дулами ОМОНу і спостереженням новітнього КДБ".

"Кожен, хто прийшов до СІЗО в мій день народження, знає, що режим дивиться персонально на нього крізь відчинені двері автозаків і в'язниць і записує його прізвище в електронні реєстри новітніх "ворогів народу". Але тисячі людей, незважаючи на це, прийшли", - написала вона.

"На жаль, я не змогла побачити квіти, які ви мені подарували, і почути ваші поздоровлення, але я знаю, що вони є", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, прихильники Тимошенко, яка перебуває в ув'язненні у Лук'янівському СІЗО, в неділю відзначили її день народження. Просто під стінами слідчого ізолятора побудували сцену, на якій виступали українські зірки, був торт і навіть тости в мегафони, щоб їх могла почути сама Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини