RU

Тимошенко катують у СІЗО, - Власенко

17.11.2011, 12:11
Тимошенко катують у СІЗО, - Власенко - Фото
ffa6482f22cba885796098e1e463b1e3.jpg
Податкова міліція проводить слідчі дії з Юлією Тимошенко щодня, незважаючи на її стан здоров'я. Про це повідомив на брифінгу захисник Тимошенко, народний депутат від БЮТ Сергій Власенко.

"Сьогодні з 14:00 слідчі дії з Тимошенко будуть продовжуватися. Наскільки мені відомо, за тим приблизним графіком, який склала податкова міліція, такі слідчі дії будуть продовжуватися кожен день, незважаючи на стан здоров'я Тимошенко, незважаючи на її заяви про неможливість брати участь в таких слідчих діях, незважаючи на відсутність медичного діагнозу ", - сказав Власенко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Власенко зазначив, що вчора слідчі дії з Тимошенко тривали чотири години. Він наголосив, що в її стані, відповідно до рішень Європейського суду з прав людини, такі дії класифікуються як тортури.

Бютівець назвав інсинуаціями заяви керівника слідчого управління податкової міліції Яковинця про те, що тортур щодо Тимошенко не застосовується. "Я розумію, що у мене, наприклад, з паном Яковинцем різне ставлення до поняття катування. Він вважає, що якщо голки під нігті не заганяють, то тортур немає, якщо людину фізично не б'ють, то тортур немає. Але коли людину, яка 14-й день не встає з ліжка, якій не встановлено діагноз, тому що для встановлення діагнозу потрібно вивезти людини в лікарню, де є, скажімо, МРТ, і з цією людиною проводять слідчі дії - на моє глибоке переконання, це є тортурами", - наголосив він.

Власенко також повідомив, що вчора в черговий раз керівництво СІЗО не допустило до Тимошенко її доньку Євгенію Карр. Проте, за інформацією захисника, керівництво СІЗО щодня пише письмовий дозвіл слідчого на проведення слідчих дій, відзначаючи при цьому, що стан здоров'я Тимошенко є нормальним для таких дій.

"Заяви керівництва Державної пенітенціарної служби про те, що нібито Євгенія Тимошенко-Карр сама винна в тому, що вона не може потрапити до Юлії Володимирівні, є цинічними інсинуаціями. Євгенія робить все для того, щоб отримати можливість побачитися з Юлією Володимирівною, але при цьому є непереборна перешкода - для неї Тимошенко хвора, а для слідчих Тимошенко здорова і з нею можна проводити слідчі дії ", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини