RU

Тимошенко голодує, але заяву не пише спеціально, - ЗМІ

04.05.2012, 09:13
Тимошенко голодує, але заяву не пише спеціально, - ЗМІ - Фото
8edf797e13b0849d43826b32ae3dd8e5.jpg
Юлія Тимошенко вже рівно два тижні відмовляється від їжі, повідомив адвокат екс-прем'єра Сергій Власенко, неофіційно це підтверджують і в ДПтС. Про це пише газета Сегодня.

"Вона дійсно голодує, лише п'є воду, яку їй щодня передають родичі. Вона дуже сильно схудла, практично не пересувається і весь час лежить. Керівництво колонії кілька разів спілкувалося з нею щодо примусового годування, але хочу нагадати, що такі дії, згідно з європейською Конвенцією про права людини, розцінюються як тортури. Про вихід з голодування вона поки не заявляла ", - повідомив Власенко.

Офіційно тюремники, які раніше стверджували, що Тимошенко насправді не голодує, а як доказ наводили аргумент, мовляв, її холодильник забитий їжею, сьогодні ситуацію коментують коротко. "Тимошенко не писала заяви про голодування", - сказав спікер харківського облуправління ДПтС Юрій Чумак.

Однак неофіційно тюремники визнають: екс-прем'єр дійсно нічого не їсть. "А заяв про початок голодування, як це годиться в таких випадках, вона і справді не писала, бо розуміє: це дасть право годувати насильно. Але в будь-якому випадку померти їй не дамо", - повідомили наші джерела в ДПтС.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини