RU

Тимошенко формує команду юристів, щоб судитися з Януковичем

18.06.2012, 16:33
Тимошенко формує команду юристів, щоб судитися з Януковичем - Фото
Сергій Власенко (фото - byut.com.ua)
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко має намір звернутися з позовом до судів інших країн у зв'язку з інтерв'ю президента Віктора Януковича агентству Bloomberg, де він заявив про її можливу причетність до вбивства депутата Євгена Щербаня в 1996 році. Про це сьогодні біля ЦКБ № 5 в Харкові заявив її захисник Сергій Власенко.

Як повідомляє Інтерфакс-України, Власенко уточнив: "Юлія Володимирівна хотіла зазначити, що вона вдячна Януковичу за те, що він чесно і відверто визнав на весь світ, що є замовником політичних репресій проти Тимошенко, визнавши її винною без суду, а іноді і без слідства. Він прокричав це гордо на весь світ".

За його словами, оскільки Bloomberg є світовим агентством, це дає Тимошенко можливість звернутися з позовом до судів інших країн: "Юлія Володимирівна просила передати, що з сьогоднішнього дня вона формує команду юристів, які представляли б її інтереси в різних країнах з метою притягти до відповідальності людей на кшталт Януковича, які можуть тільки тріпати язиком. Під час цих судових процесів будуть розглянуті всі ті абсурдні і брехливі звинувачення, які прозвучали в інтерв'ю Януковича, і це стане для нього ганьбою і дасть можливість Юлії Володимирівні в нормальних демократичних судових процедурах реабілітувати своє чесне ім'я ".

Нагадаємо, минулого тижня Янукович в інтерв'ю агентству Bloomberg допустив причетність Тимошенко до вбивства Щербаня в 1996 році. "Злочини, за якими відкриті кримінальні справи, були здійснені за участю Тимошенко. Це не є секретом для всього світу - це сталося. Включаючи вбивство Щербаня. Там були мотиви", - чітко заявив Янукович, додавши, що на Україну чиниться політичний тиск у зв'язку зі справами Тимошенко.

В той же день Янукович пом'якшив формулювання: в інтерв'ю Інтерфакс-Україна він повідомив, що встановлення причетності екс-прем'єра до вбивства депутата Євгена Щербаня є виключно прерогативою суду. "Якщо суд доведе, що Тимошенко була причетною до вбивства Щербаня, про що зараз багато пише преса, справу може отримати зовсім інший поворот. Але, повторюю, це прерогатива суду, а не когось іншого", - сказав він.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини