RU

Тимошенко дозволили подзвонити рідним і висловити співчуття

24.05.2012, 17:42
Тимошенко дозволили подзвонити рідним і висловити співчуття - Фото
Фото: lrp.lt
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко зможе подзвонити рідним і висловити співчуття з приводу смерті свого свекра Геннадія Тимошенка, який помер сьогодні вночі після хвороби.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби (ДПтС), дозвіл на дзвінок було дано Тимошенко як виняток після узгодження цього питання з керівництвом Качанівської виправної колонії № 54, "враховуючи особливість існуючої ситуації в сім'ї".

У чому особливість сім'ї, не уточнюється - ймовірно, в ДПтС мали на увазі відсутність в Україні сина Геннадія Тимошенко Олександра - в минулому році він попросив політичного притулку в Чехії.

Відповідно до вимог Кримінально-виконавчого кодексу України та Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань для телефонних розмов засуджених використовується телефон чергової частини або таксофон, встановлений на території установи виконання покарань.

Нагадаємо, раніше Державна пенітенціарна служба повідомила, що співчуває екс-прем'єру Юлії Тимошенко у зв'язку зі смертю свекра, але на похорон її не відпустить - свекор не відноситься до близьких родичів.

Свекор Тимошенко Геннадій Тимошенко помер цієї ночі. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомило джерело, близьке до лідера БЮТ. Причини смерті поки не називаються, відомо лише, що Тимошенко довго хворів: він був інвалідом першої групи, інвалідність отримав в 2004 році після перебування в Лук'янівському СІЗО.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини