RU

Тимошенко дозволили користуватися дозиметром

03.01.2013, 13:04
Тимошенко дозволили користуватися дозиметром - Фото
Фото: byut.com.ua
Колишньому прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко дозволили користуватися дозиметром в її палаті в харківській лікарні, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби (ДПтС).

Тюремники повідомляють, що в палаті Тимошенко тільки в 2012 році було проведено три перевірки на радіацію. Останній раз перевірка проводилася 20 грудня. Рівень радіації в лікарні і палаті Тимошенко в межах норми.

У зв'язку із заявами захисників екс-прем'єра, повідомили в ДПтС, в лікарні проведені позачергові вимірювання за участю Тимошенко.

"Щоб ​​уникнути спекулятивних заяв з боку самої Юлії Тимошенко, її захисників і окремих публічних осіб, керівництвом Качанівської виправної колонії N54 дозволена передача для особистого користування Юлії Тимошенко приладу (заводського виготовлення) контролю радіаційного фону", - також повідомили у ДПтС.

Нагадаємо, раніше під час одного з обшуків у палаті Тимошенко були знайдені дозиметри. Тюремники вилучили їх. Тимошенко заявила, що дозиметри чотири рази фіксували перевищення допустимого рівня радіації в її палаті.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини