RU

Тимошенко дала згоду оприлюднити її діагноз

17.02.2012, 15:35
Тимошенко дала згоду оприлюднити її діагноз - Фото
50f68246cd7793999b07abb01c24709f.jpg
Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що має письмову згоду Тимошенко на оприлюднення її діагнозу в разі потреби.

"Я отримав письмову згоду Юлії Тимошенко на оприлюднення повністю або частково її діагнозу, в залежності від тієї брехні, яке буде поширюватися владою. Я маю такі повноваження, але поки я вважаю, що це передчасно до остаточного висновку канадських і німецьких лікарів", - сказав Власенко журналістам біля Качанівської колонії в Харкові, де зараз перебуває екс-прем'єр, передає Інтерфакс-України.

Він зазначив, що з його точки зору, влада розпочала кампанію з дискредитації іноземних лікарів, які брали участь в обстеженні Тимошенко 14-15 лютого.

За словами Власенка, влада діє за принципом "на злодієві і шапка горить". "Випереджаючи ситуацію, вони почали працювати, розсилаючи листи через Міністерство закордонних справ і особисто дискредитуючи тих лікарів, які брали участь в роботі міжнародної комісії. Це спланована акція з приховування від українських громадян і європейського співтовариства реального стану здоров'я Юлії Володимирівни Тимошенко", - сказав адвокат.

Він стверджує, що стан Тимошенко важкий, екс-прем'єр потребує серйозного лікування. Тим не менш, в п'ятницю, за словами Власенка, знову проходило ознайомлення з матеріалами справи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини