RU

Тимошенко дала Януковичу три поради - про Україну, Росію і себе

22.11.2013, 15:06
Тимошенко дала Януковичу три поради - про Україну, Росію і себе - Фото
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко закликає президента Віктора Януковича скликати позачергове засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) і прийняти рішення про підписання угоди про асоціацію з ЄС. Про це йдеться у відкритому листі Тимошенко до Януковича, який 22 листопада зачитав журналістам у Харкові захисник екс-прем'єра Сергій Власенко, повідомляє УНІАН.

"Вікторе Федоровичу, я раджу Вам і прошу Вас як можна швидше зібрати Раду національної безпеки і оборони, вислухати з батьківською увагою, як ви вмієте, всі сумніви вашого уряду щодо ускладнення відносин з Росією, визнати, що Ви розумієте їхнє щире хвилювання, і негайно на позачерговому засіданні РНБО прийняти рішення про підписання угоди про асоціацію", - йдеться в листі Тимошенко.

Екс-прем'єр також зазначила, що якщо таке рішення буде прийнято, то вона звернеться до європейських лідерів з проханням підписати угоду без виконання всіх критеріїв. Тимошенко дала три поради Януковичу: перша - вибирати вектор розвитку України, незважаючи на те, як це вплине на майбутні президентські вибори, друга - ні за яких обставин не залишатися один на один з Росією; третя - не комплексувати з приводу її звільнення.

"Вбиваючи угоду, Ви робите головну помилку свого життя", - підкреслила Тимошенко. Власенко сказав, що Тимошенко розцінює вчорашнє рішення Кабміну як "українське ГКЧП" . За його словами, екс-прем'єр закликала громадян висловити своє ставлення до такого рішення уряду.

Нагадаємо, 21 листопада Кабмін офіційно припинив процес євроінтеграції з ЄС, поворотним пунктом якого мало стати підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом на саміті у Вільнюсі 28-29 листопада.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини