RU

Тимошенко чекають у Харківському суді о 14:30

05.03.2013, 10:36
Тимошенко чекають у Харківському суді о 14:30 - Фото
Фото: byut.com.ua
В судовому засіданні по справі про фінансові зловживання корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ) оголошено перерву до 14:30 вівторка через відсутність екс-прем'єра Юлії Тимошенко, - передає Інтерфакс-Україна.

"Підсудна Тимошенко на судовому засіданні відсутня. Інформація про можливості її участі на засіданні відсутня. У зв'язку з цим у судовому засіданні оголошується перерва до 14.30 сьогоднішнього дня", - сказав суддя Костянтин Садовський на засіданні суду у вівторок.

Екс-прем'єр в понеділок написала заяву про свої наміри бути присутньою на судовому засіданні по справі про ЄЕСУ, проте вже у вівторок вранці відмовилася підписувати якісь документи, в тому числі акт про згоду або незгоду бути етатованою до суду. "Вчора Тимошенко написала заяву, в якій, зокрема, вказувала на свої наміри брати сьогодні участь у судовому засіданні. У цьому керівництво колонії підготувало і подало відповідні документи для організації етапування засудженої до Київського районного суду Харкова", - повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служба України.

За інформацією прес-служби, у вівторок вранці на території ЦКБ N5, де проходить реабілітацію засуджена, були готові всі необхідні автомобілі і конвой. Начальник колонії Ігор Колпащіков повідомив Тимошенко про готовність транспорту та пенітенціарної служби для доставки її в суд. "Однак засуджена Тимошенко у відповідь просто відвернулася до стіни від співробітників пенітенціарної служби та відмовилася підписувати якісь документи, зокрема, акт про її згоду або ж незгоду бути етатованою", - підкреслили в прес-службі ДПтС.

Нагадаємо, попереднє засідання Київського районного суду Харкова у справі про зловживання корпорації Єдині енергетичні системи України, яку в 1995-1996 роках очолювала Тимошенко, було призначено на 12 лютого. Згодом воно було перенесено на 5 березня через відсутність Тимошенко.

Попереднє засідання у справі ЄЕСУ відбулося ще 19 квітня 2012 року. Екс-прем'єр жодного разу не була присутня на засіданнях суду посилаючись на стан здоров'я. У рамках справи ЄЕСУ екс-прем'єру Тимошенко висунули звинувачення по п'яти епізодах.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року. В даний час Тимошенко проходить курс лікування в одній з харківської ЦКБ N5.

Крім газової справи, по якій винесено обвинувальний вирок, Тимошенко переслідується ще у двох кримінальних справах: справі ЄЕСУ і справі Щербаня (остання знаходиться на стадії досудового слідства).

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини