RU

Тимошенко: Асоціація з ЄС за правління Януковича марна

17.05.2013, 15:11
Тимошенко: Асоціація з ЄС за правління Януковича марна - Фото
Юлія Тимошенко
Колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернулася до українців з нагоди Дня Європи в Україні, який відзначатиметься в цю суботу.

Ув'язнена зазначила, що "момент нашого остаточного повернення до Європи сьогодні одночасно і близький, і далекий як ніколи". "Близький, тому що наші європейські партнери зробили все, щоб Україна стала частиною Європи і протягнули нам руку щирої дружби. Але далеко, тому що ця рука повисла в повітрі перед гордовитим і неспотвореним інтелектом обличчям українського режиму", - цитує екс-прем'єра прес- служба Батьківщини.

"Режим вже четвертий рік зводить між Україною та Європою нову залізну завісу відчуження... Дорога до Європи відкрита, але великою гнилою колодою лежить на цьому шляху корумпований авторитаризм. Поки ми його не подолаємо, Україна не повернеться до Європи. Усунення Януковича від влади - це перший дійсно дієвий пункт нашої євроінтеграційної програми", - міркує ув'язнена.

За словами опозиціонерки, підписання угоди про асоціацію з ЄС нічого не дасть, якщо при владі залишатиметься нинішній режим. "Поки в Україні буде такий шабаш, як зараз, угода буде залишатися тільки на папері сумними рядками, навіть якщо буде підписана. Але правляча сім'я рано чи пізно займе своє місце в минулому української історії, і тоді угода стане надійною основою для розвитку наших відносин з ЄС, а її виконання створить умови для нашої заявки на повноправне членство в Євросоюзі. Це - не просто слова. Це - мій план", - підсумовує Тимошенко.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович декларує наміри підписати угоду про асоціацію цій осінь на саміті у Вільнюсі. Голова представництва Євросоюзу Ян Томбінський заявив, що зараз Україна до асоціації не готова. "Якби я на сьогоднішній день повинен був відповісти, чи буде підписано зараз угоду про асоціацію, то я сказав би ні", - заявив європейський дипломат.

Раніше посол України в ЄС - радник президента Костянтин Єлісєєв зазначив, що Київ показав прогрес у восьми з 11 пунктів умов Брюсселя, виконання яких необхідне для підписання асоціації.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини