RU

Тимошенко звинуватила Януковича у переслідуванні родичів опозиціонерів

21.02.2011, 12:30
Тимошенко звинуватила Януковича у переслідуванні родичів опозиціонерів - Фото
723fd76e68dfe117b2241ccfcba3524d.jpg

Тимошенко звинуватила Януковича у переслідуванні родичів опозиціонерів

Президент Віктор Янукович через Службу безпеки України і Генеральну прокуратуру "почав тотальне переслідування родичів опозиційних політиків". Про це перед візитом у Генпрокуратуру заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко (на фото).

Як повідомляє офіційний сайт політика, зокрема, Ю.Тимошенко наголосила: "Сьогодні Янукович вирішив брати як заручників родичів опозиційних політиків, тому що частину опозиційних політиків вже у в'язницю пересадили. Це справжній терор, і викуп, який вимагає Янукович за життя і свободу близьких людей опозиційних політиків, - це відмова від опозиційної діяльності".

До того ж Ю.Тимошенко нагадала, що 18 лютого "на підставі усних свідчень одного із київських чиновників" був затриманий родич народного депутата Андрія Кожем’якіна. "Можу також сказати, що близький член сім'ї Олександра Турчинова сьогодні також запрошений на допит у Генпрокуратуру", - додала вона.

Крім того, Ю.Тимошенко повідомила "про тиск слідчого Служби безпеки України Горбатенка" на дружину депутата від фракції БЮТ Руслана Лук’янчука, а також на 77-річну матір екс-глави Державного казначейства Тетяни Слюз.

"Екс-глава Держказначейства Тетяна Слюз сьогодні зовсім безпідставно тероризується Генеральною прокуратурою і СБУ, до її 77-річної мами вдираються співробітники силових структур - Олексій Ситников загрожує якимись незрозумілими речами, каже їй, що її дочка вбита опозиційними силами, і мама, якій 77 років, Тетяни Слюз перебуває зараз у передінфарктному стані. Крім того, сина Тетяни Слюз Андрія тягають на допити", - зазначила вона.

"На родичів тиснуть тільки тому, що хочуть впливати на політиків, хочуть якимось чином впливати на нашу опозиційну діяльність", - переконана Ю.Тимошенко.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини