Тимошенко звинуватила СБУ в "терорі"

Тимошенко звинуватила СБУ в "терорі" - Фото
22.10.2010, 10:15

За словами лідера "Батьківщини", в Україні сьогодні побудована поліцейська держава, а Служба безпеки займається "політичним терором"

Тимошенко звинуватила СБУ в "терорі"
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає передвиборчу ситуацію в Україні "політичним терором". Про це вона сказала в інтерв'ю "Deutsche Welle".

За словами одного з лідерів опозиції, дев'ять опозиційних партій у спільній заяві повідомляли про відсутність передумов для прозорої виборчої кампанії і дуже сподівалися на резолюцію Європарламенту. "Нам важливо було, щоб, проаналізувавши всю цю ситуацію, Європарламент просто сказав, що якщо збережуться такі правила, вибори не будуть визнані ЄС такими, що відбулися чесно і без порушень", - заявила Ю.Тимошенко.

Крім того, коментуючи перехід колишніх депутатів БЮТ у парламентську більшість, Ю.Тимошенко сказала: "В Україні не всі можуть тримати удар і боротися зі страхом".

Загалом, за словами лідера "Батьківщини", в Україні сьогодні побудована поліцейська держава, а СБУ займається "політичним терором". "Запрошують дружин, чоловіків, дітей. Порушують кримінальні справи, повністю руйнують життя людей. Одна вимога - вступати у Партію регіонів", - заявила Ю.Тимошенко.

До того ж вона додала, що вже два місяці чекає зустрічі з главою української держави Віктором Януковичем. "Думаю, що він навмисне затягує час, коли запущені всі моделі фальсифікацій, і потім вже буде зустрічатися тоді, коли вибори вже будуть провалені", - резюмувала Ю.Тимошенко.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин >>>