RU

Тимошенко зустрілася з Папою Римським віч-на-віч

16.10.2009, 15:42

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко зустрілася з Його Святістю Папою Римським Бенедиктом ХVІ. Зустріч відбулася в рамках робочого візиту Прем'єр-міністра України у Ватикан.

Як повідомляє Управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України, під час зустрічі Ю.Тимошенко подякувала Папі Римському Бенедикту ХVІ за можливість такої зустрічі. Розмова віч-на-віч між Прем'єр-міністром і Папою Римським відбулася у приватній Папській бібліотеці і тривала півгодини.

Нагадаємо, перед візитом у Ватикан Прем'єр-міністр України сказала, що відвідує Ватикан на запрошення Папи Римського Бенедикта XVI. "Відвідувати Ватикан я буду на запрошення Папи Римського Бенедикта XVI. Для мене дуже важливо обговорити питання співпраці влади в Україні з Радою церков, про те, які кроки ми робимо для того, щоб допомогти церквам виконувати їхню місію. Я думаю, що це дуже важлива розмова, тому що я вважаю, що тільки з відродженням духовності почнеться і економічне відродження країни", - вказала Ю.Тимошенко.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини