RU

Тимошенко зрозуміла, чому її ще не посадили

29.04.2011, 09:20
Тимошенко зрозуміла, чому її ще не посадили - Фото
73a90a43464d780b6e7c6a4e5d567f52.jpg

Тимошенко зрозуміла, чому її ще не посадили

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (на фото) вважає, що реакція міжнародного співтовариства і підтримка громадян України стримують бажання влади України притягнути її до кримінальної відповідальності на підставі сфабрикованих обвинувачень. Про це вона заявила в інтерв'ю журналу "Фокус".

"Шкодний кіт давно запригнул би на стіл і з'їв все, що там стоїть, якби не боявся. Мене вже давно посадили б за сфабрикованими на швидку справами, якби не боялися тієї частини українського народу, яка мене послідовно підтримує, і світової спільноти, яка уважно стежить за подіями в Україні", - сказала Ю. Тимошенко, яку цитує її офіційний сайт.

Водночас вона не стала прогнозувати можливу перспективу її кримінального переслідування. "Я до кінця не знаю, чи ризикнуть вони мене заарештувати, чи ризикнуть ухвалити обвинувальний вирок. Знаю, що дуже хочуть. Вони багато що сьогодні можуть, але не зможуть примусити мене боятися", - наголосила політик.

За словами Ю.Тимошенко, основною причиною її кримінального переслідування є бажання влади виключити її з політичної діяльності. "Їм важливо не допустити мене і мою політичну силу до наступних виборів, щоб повністю керовані суди ухвалили мені до виборів вирок. А з виборами вони розберуться по-іншому, підготувавши законодавство, яке повністю скасовує саме поняття чесних виборів", - заявила вона.

Нагадаємо, у квітні Генеральна прокуратура порушила щодо Ю.Тимошенко третю кримінальну справу - за газовими контрактами 2009 року. Як зазначили у ГПУ - за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових угод.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини