Тимошенко зробила пропозицію Вакарчуку й Разумкову

10.06.2019, 11:19
Тимошенко зробила пропозицію Вакарчуку й Разумкову - Фото
Юлія Тимошенко (фото - Андрый Гудзенко/LIGA.net)

Лідер Батьківщини Юлія Тимошенко  пропонує партіям Слуга народу й Голос виставити на мажоритарних округах єдиних кандидатів. Про це сьогодні заявила Тимошенко на з'їзді партії, передає кореспондент LIGA.net.

"Нам потрібно стати ініціатором об'єднання. Справжні демократичні сили, які можуть прийти в парламент, а це Батьківщина, Слуга народу і партія Голос Святослава Вакарчука  повинні об'єднатися і на тих округах, де йдуть мастодонти корумпованого режиму, і щоб вони не пройшли", - сказала Тимошенко.

На її думку, тільки таке об'єднання гарантує непроходження в парламент старих політиків, які лобіювали свої власні інтереси.

Тимошенко додала, що в новому парламенті Батьківщина націлена йти в "сильну коаліцію" з президентом Володимиром Зеленським та іншими демократичними силами.

Вона запропонувала назвати нову коаліцію наступного скликання "коаліцією дії", а коаліційну угоду зробити на основі Нового курсу Тимошенко.

29 травня Тимошенко заявила, що Батьківщина йде на дострокові парламентські вибори самостійно, так як є "самодостатньою великою командою, яка зможе показати людям хороший результат змін".

Читайте також: Дострокові вибори можуть скасувати. Чи так це й кому це вигідно

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского