RU

Тимошенко зобов'язали ходити до Генпрокуратури, як на роботу

13.01.2011, 16:43
Тимошенко зобов'язали ходити до Генпрокуратури, як на роботу - Фото
a83e8e14c6562d469b9346183ac68bbb.jpg

Тимошенко зобов'язали ходити до Генпрокуратури, як на роботу

Генеральна прокуратура України зобов'язала колишнього Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко знайомитися з матеріалами кримінальної справи, порушеної в її відношенні, щодня з 10:00 до 17:00. Про це повідомила сама Ю.Тимошенко, вийшовши з Головного слідчого управління ГПУ.

"Сьогодні продовжується безпрецедентне беззаконня, оскільки сьогодні, незважаючи на те, що начебто всі слідчі дії завершено, сьогодні мені пред'явили повністю незаконну постанову, яка зобов'язує мене кожний день з десятої ранку до сімнадцятої вечора ознайомлюватися з матеріалами кримінальної справи", - зазначила Ю.Тимошенко, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Ю.Тимошенко, жодним законом України, Карно-процесуальним кодексом не передбачено "таке знущання". На її думку, таким чином намагаються обмежити її можливість працювати, спілкуватися з людьми.

"Вони хочуть, щоб щодня з десяти до п'яти я знайомилася з цим абсурдом, який вони виклали в 17-ти томах, і на неіснуючий злочин давала пояснення. Я думаю, що це переходить всі кордони, і що Президенту України повинно бути соромно за те, що він робить", - сказала вона.

Також Ю.Тимошенко наголосила, що Президент Віктор Янукович навмисно примушує слідчих порушувати закон.

Відповідаючи на уточнююче питання коррепондента, чи буде Ю.Тимошенко щодня знайомитися з справою, як того вимагає ГПУ, екс-прем'єр сказала: "Я думаю, що ми порадимося з адвокатами і зробимо все для того, щоб мати можливість працювати, спілкуватися з людьми і здійснювати свою політичну діяльність. Ми будемо думати, як реагувати на такі незаконні дії Генеральної прокуратури".

На питання, скільки сторінок справи вже прочитано, Ю.Тимошенко відповіла, що сьогодні в прокуратурі їй повідомили, що часу для ознайомлення сьогодні немає, тому їй лише вручили вищезгадану постанову.

Нагадаємо, колишнього Прем'єр-міністра України звинувачують в нецільовому використанні коштів, отриманих за Кіотським протоколом. Раніше в Генпрокуратурі їй було вручено постанову про притягнення її до відповідальності в якості звинуваченої, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>

Наталія ТАРАСОВСЬКА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини