RU

Тимошенко знову говорить про скасування призову в армію

02.02.2010, 15:11

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що після президентських виборів у країні буде скасовано військову термінову службу і здійснений перехід до контрактної армії. Про це вона заявила під час робочого візиту в Тернопільську область.


"Контрактна армія буде, і термінова служба припиниться після того, як ми з вами завершимо президентські вибори", - заявила Ю.Тимошенко, яку цитує її офіційний сайт.

Ю.Тимошенко також нагадала, що законопроект про перехід на контрактну армію був зареєстрований у парламенті одразу після дострокових парламентських виборів у 2007 році. "У ньому є стратегія переходу на контрактну армію, є кошториси, є бачення, як це зробити", - повідомила глава уряду. "Тоді прийняттю цього законопроекту заважала політична боротьба перед виборами і небажання опонентів дати змогу виконати зобов'язання перед суспільством, що спричинило б збільшення мого авторитету в суспільстві, тому цей законопроект блокувався у Верховній Раді", - пояснила Ю.Тимошенко. Вона переконана, що після закінчення президентських виборів блокада законопроекту буде знята, і документ "буде прийнято невідкладно".

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко пропонувала скасувати термінову військову службу в Збройних Силах України і замінити її службою за контрактом з 1 січня 2009 року.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини