RU

Тимошенко знайшла докази того, що суд над нею політично мотивований

05.07.2011, 11:22
Тимошенко знайшла докази того, що суд над нею політично мотивований - Фото
804a5efde807d04e6f61d750d35861f4.jpg

Тимошенко знайшла докази того, що суд над нею політично мотивований
Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко заявила, що її захисник Сергій Власенко перебуває у відрядженні для збору доказів її невинності по обвинуваченнях в перевищенні службових повноважень при підписанні газових угод з Росією в 2009 році.

"Враховуючи, що система репресій поставила нас в режим цейтноту, що ми нічого не можемо робити для свого захисту, Сергію Власенку довелося сьогодні на запрошення компанії Covington & Burling LLP і BDO виїхати для того, щоб прийняти докази моєї невинності в цьому судовому процесі по природному газу", - повідомила Тімошенко, яку цитує її офіційний сайт.

Екс-прем'єр нагадала, що ці американські компанії підготували незалежний аудит по закупівлях автомобілів для сільської медицини і використання кіотських коштів. "Власенко поїхав тому, що там готові висновки, які повністю спростовують ці обвинувачення, він повернеться за тиждень і привезе незаперечні докази того, що цей судовий процес є політичними репресіями", - додала вона.

Нагадаємо, після закінчення суду Тимошенко заявила, що на наступних засіданнях вимагатиме відведення прокурорів.

У засіданні у справі Юлії Тимошенко оголошена перерва до 6 липня для ознайомлення її нового адвоката Миколи Титаренка з матеріалами справи. Колишній захисник екс-прем'єра Сергій Власенко перебуває за кордоном і домовляється про аудит газових контрактів.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини