RU

Тимошенко здивована, що Янукович не хоче розглядати її відставку

03.02.2009, 12:01

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко здивована тим, що "регіонали" не хочуть розглядати питання її відставки. Про це вона заявила сьогодні журналістам на брифінгу у Верховній Раді.

"Ми були дуже здивовані, коли сьогодні засідання Верховної Ради почалося з блокування Партією регіонів (парламентської трибуни - ред.) для того, щоб не слухати питання про відставку уряду. Я думаю, що будь-якій здоровій людині зрозуміло, що логіки у цих діях немає в принципі. І те, що сьогодні Партія регіонів заблокувала трибуну, щоб не слухати питання про відставку уряду, свідчить про хаос у цій політичній силі, про відсутність логіки, тому що вчора Янукович публічно заявив, що сьогодні буде слухатися звіт і відставка уряду", - сказала Прем'єр-міністр, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю.Тимошенко також відзначила, що у проекті постанови про відставку уряду не було ніякого сенсу, окрім дестабілізації ситуації в країні, оскільки навіть у разі відставки уряду члени чинного Кабміну залишаються на своїх постах з префіксом "виконувачі обов'язків" до формування нової коаліції і нового складу уряду.

Нагадаємо, сьогодні на своєму вечірньому засіданні Верховна Рада збирається розглянути питання про відповідальність Кабінету Міністрів за ситуацію в країні. Спочатку заслухати звіт уряду Верховна Рада планувала у четвер, 5 лютого. Ці плани змінили ініціатори висловлення недовіри Кабміну - Партія регіонів. Вчора на засіданні погоджувальної ради лідер опозиції Віктор Янукович заявив, що не буде працювати доти, доки члени Кабміну не відзвітують про свою роботу перед народними депутатами. Несподівано з позицією Партією регіонів погодився Кабмін. "Уряд звертається з проханням розглянути це питання невідкладно завтра на вечірньому засіданні", - заявив Міністр Кабміну Петро Крупко, додавши, що це питання вже "перезріло".

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини